Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Neophyte VIZITKA - Edit - 7.4.2020
Neophyte
img.tpx.cz/uploads/serveroveinformaceload.png


Váš nick na serveru: Neophyte - předešlý ( kuBCa_ , L[o]aD_

Odehrané hodiny na serveru: 1500+

Váš bankovní obnos: stále se mění

Nasbíráno marihuany: 0

Vlastním dům číslo: nevlastním

Vlastním HOTEL číslo: Nevlastním

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: nejsem

Můj oblíbený administrátor: Myslím si, že vycházím se všemi Adminy v normě, a proto nemám oblíbence.

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /opravit, /zakaznik, /kill, /firmainvite, /report, /cheat

Můj nejoblíbenější event serveru: /dm Sklad , /zavod Bridge

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Kopec, auto, dům smrti, závody

Mé oblíbené vozidlo: Stafford, Cheetah, Infernus, Bullet, Comet

Má oblíbená práce na serveru: Momentálně medic


Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: 2


img.tpx.cz/uploads/weboveinformaceload.png

Váš nick na webu: Neophyte

Vloženo komentářů: Podívej se

Vloženo příspěvků ve fóru: Podívej se

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry: Takto se parkuje ;) [img]http://imgbank.cz/images/2015/06/30/sa-mp-008.png[/img]

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas: Špatný

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat:
https://superparba.eu/forum/viewthrea...d_id=68155





img.tpx.cz/uploads/osobnistrankaload.png


Jméno: Jakub

Příjmení: Kappa

Datum narození: 20.2.2000

Věk: 20

Kontakty: Skype - goodwarik

Kraj: Moravskoslezský

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Dost Smile

Stav: Zadaný

Zaměstnání: Študent

Vzdělání: Základní

Jazyky: Čeština, Ruština, Angličtina

Děti: heheheee

Kde bydlím: V bytě

S kým bydlím: S rodiči

Sexuální orientace: Heterosexuál





img.tpx.cz/uploads/mojepovahaload.png



Povaha: Občas flegmatik

Pohled na svět: Optimista

Otevřenost: Extrovert

Moje povaha: Aktivní, bavící, kamarádský




img.tpx.cz/uploads/mojepostavaload.png



Výška:190 cm

Hmotnost: 77+ kg

Postava: Sportovní

Barva očí: Modrá

Barva vlasů: Blond

Brýle: Nepotřebuji

Na těle mám: Kůží ?

Vousy: Oholené

Fotografie: Sad



img.tpx.cz/uploads/mezajmyload.png



Zájmy: ženský

Sport: házená

Literatura: Komedie

Hudba: Pop music


img.tpx.cz/uploads/comamdomaload.png

Zvíře: Psa



img.tpx.cz/uploads/mujstylload.png



Moje motto: Nikdy se nevzdávat a bojovat až do konce Smile

Moje webová stránka: Špatný

Životní cíl: Mým životním cílem je, vystudovat střední vojenskou školu, vysokou vojenskou školu, a potom hurá do Afghanistánu :D

Co nesnáším: Lidi, kteří si na něco hrají a přitom na to nemají

Co miluji: Ženy

Oblíbená muzika: všechno možné jazyk

Oblíbené jídlo: Sním poměrně vše :D

Oblíbené pití: Domácí pálená, rum, pivo, kofola, sprite, mirinda, fanta

Oblíbený film: Je jich dost..

Oblíbená kniha: moc nečtu Smile

Oblíbené oblečení: ....

Oblíbená barva: Červená



img.tpx.cz/uploads/lidinakterenezapomenuload.png

Citácia
Nosferatu
Milý nosfe, jsem velice rád, že mohu pracovat ve tvé firmě a ještě více mě těší, že ve firmě mohu pracovat jako Hl. Zástupce. Občas ani nevím zda si to zasloužím a zda si vůbec zvolil správně, ale bylo to tvé rozhodnutí, za které jsem rád. My jsme si spolu hodně zažili, od času Taxi Santos, až do teď. Takže já ti ještě jednou za vše děkuji Smile

HrBeeeC
Společně jsme taky už něco za ten rok prožili. Taktéž jsem rád, že jsem pod tebou mohl sloužit v efl spešl firmě Taxi Santos, kde jsem si později " vysloužil " post zástupce. Vlastně první admin, s kterým jsem se začal tak více bavit si byl ty Smile. Ty jsi mě přivedl do toho " koloběhu " této hry, takže tobě jsem taky moc vděčný za vše Smile

Tumik
Milý tůme, my se moc neznáme, sice jsme spolu kdysi pracovali ve firmě ( v tvé firmě :D ) Právnická Kancelář Las Venturas, ale tak či tak, se mi zdáš jako dost pohodovej chlapík :D Každopádně si to nej. co mohlo SP potkat, řešíš vše hned a s nadhledem, neodkládáš to na pozdější dobu, prostě ke všemu máš ten správný přístup Smile Snad se ještě více seznámíme a pokecáme Smile

mAGiic
Magiiicuu ty autovraku jeden :D My se taky moc dlouho neznáme, ale mezi mé nejoblíbenější akce patří tvé závody autovraků, taktéž obdivuji staré auta, takže společného, alespoň něco máme :D Každopádně nemohu zapomenout na tvé bazény smrti :D Kde se mi zdá, že házíš granáty tam kde jsem vždy já :D

Kikush
Pamatuji si jak si vlastnila firmu Hasiči LV, kterou jsem chtěl chtěl a chtěl odkoupit :D Samozřejmě ty jsi se firmy jen tak vzdát nechtěla, každopádně jsi mi potom nabídla práci u tebe ve firmě a hned z fleku jsi mi dala náboráře. Chtělo by to více se popř. poznat Smile

Simo
Simouši, pamatuji si na naše výměny firmy Medical Center Las Venturas :D Kdy jsem firmu odkoupil, ty jsi jí zase koupil já ji zase koupil, a potom prodal někomu. Každopádně současnost už se má jinač a to, že nyní máš skvělou firmu, skvělé lidi, kteří v ní pracují, tak ať se tobě a firmě daří. Jinač si pohodovej týpek, s kterým si rád pokecám :D

Stunter
Skvělý hráč, který je semnou ve firmě... Je s tebou hodně srandy, nejlepší jsou tvé stunty a ESC :D Tak snad ti to na tom SP vydrží a ve firmě ještě 2x více ;)

Kuba16oo
Super prostitutka, super spolužák, super hráče. Srandy je s tebou taky velmi moc a my si když tak můžeme říct ostatní ve škole :D Jinač gratuluji k vyznamenání *DEVIL* *Dobrá práce*

cZ.Spajk.dR
Super kluk, nedávno jsme si obohatili své vzpomínky na staré časy, takže jsme se ještě více seznámili. Smile

Slonisko
Slone, Slone, Slone :D Ty jsi fakt bomba kluk, s kterým je srandy až až :D Seznámili jsme se ve firmě u tumíka a od té doby máme vzpomínek hodně.. Na ty mamlasoviny co jsme spolu dělali nejde zapomenout :D Takže ať se ti daří kundihrochu

KrowkySVK
Křowáku... Pracujeme spolu ve firmě, je s tebou sranda, ale jedná klíčová otázka... Proč máš sandking když je lepší Buffalo ? :D Nejlepší chvíle s Vámi chalani ;) Díky za vše

Reggi_
Milý reggi.. My jsme měli tu čest seznámit se tehdy na warpu /lv kde jeden chlapec nemohl pochopit, že nejde prodat auta, které najde na " ulici ". Potom jsme si více popsali. No nadále to přetrvává, i když teď se jenom pozdravíme. Ale stále si ten jeden z mnoha hráčů, kteří tu po SP běhají s rozumem v hlavě.

Kalandian
Kalandiánek můj :D No... U nás to začalo ani nevím jak :D Už se poznáme nějaké ty dny, hráč jsi skvělý a hlavně máš rozum a klidnou hlavu. Když někdo má s něčím problém, rád pomůžeš, což já tyto lidi vnímám dobře. Díky za vše prožité, taky za vše co teprve spolu prožijeme :D

Domes
My jsme se teprve tak více seznámily 14.8.2015. Do té doby jsem tě vnímal, ale ne tak jak tě vnímám nyní. Přijde mi, že jsi pohodový klučina, který ví co dělá. Sranda s tebou je taky. Doufám, že náše kamarádství, ještě dlouho přetrvá.

Replikator
Replouši můj :D Spoluskine kde jsi ? Největší objev roku.. Reploš a Loudoš se sešli spolu se svými skiny!! Díky za chvíle prožité s tebou. Jsem rád, že jsem tě poznal, jelikož abych nevěděl o tak báječném klukovi, který lítá po SP s mým skinem, nelže si to ani představit :D

Gummy_Shock
Gummouši.. My jsme spolu zažili dost, co se týče firmy Eskortu tak až po současnost. Jsem rád, že jsme se poznali, jelikož tak dobrých lidí jako jsi Ty je málo. A právě proto je mi ctí, že právě Já mohu být Tvým kamarádem Smile

[$]kill[$]
Tak za 1. Kdy dáš šanci i ostatním vyhrát závody ? Za 2. Musíš mi poslat screen z /mojeakce za 3. :D Sranda... Pohodový klučina, který ví co dělá. Tu čest poznat tě, jsem měl v mé Firmě autobusáků, kde jsem tě jmenoval na Zástupce, jelikož plnou důveru v tebe mám. Taktéž díky, za nadpisy všechno ohledně grafiky :D.. Nyní jsem u tebe ve firmě, která patří mezi jedny v kterých jsem byl a kde se mi líbilo. Tento job mě baví a baví mě také sloužit pod Tvou rukou, takže doufám, že firmu jen tak neprodáš, a když jo, tak někomu rozumnému u kterého víš, že nezklame !

Kawa.
Dlouho jsem se rozmýšlel, kde u Tebe začít a začnu asi takto. Hned od začátku, kdy jsme spolu navázali komunikaci ať už to bylo na serveru přes chat a nebo na Skype, tak jsem měl ten pocit, že jsem tady na SuperPařbě narazil na někoho, s kým si opravdu rozumím. Navíc jsem narazil na kluka, v mém věku, takže určitě si máme vždy co povědět. Nyní spolu vlastníme firmu Taxikářů v Los Santos, kde to spěje k lepšímu a ještě jednou k lepšímu. Doufám, že naše cesty povedou dále stejným směrem a tu dvojku, kterou spolu vzájemně tvoříme nic nerozdělí.

[Z]acek[D]an
Ačkoliv starší než já, vždy najdeme téma, na které si máme jak pokecat. Naše cesty se spojují v jednom a to oba dobře víme v čem, takže není nutno to zde rozvádět nějak do dalších vět. Jsem rád, že zrovna s tebou můžu sdílet část firmy a důvěřovat Ti. Vždy když jsem potřeboval Tvá pomocná ruka se nabídla, takže v tomhle pro mne nehorázný idol člověka... Děkuji Ti za vše a taktéž doufám, že se jen tak nerozdělíme.

Fatal, SPAMER, StaaaR
Vás borci sepíšu dohromady, jelikož s Vámi jsem prožil asi zatím nejvíce chvil na SP, které provázely úspěchy, ale taky určité selhání. Nejlepší vzpomínka je na firmu Blume Corporation, kdy ten job byl téměř mrtvý, ale z nuly na sto v našem podání se to stalo nejhranějším jobem. Nyní jsme na to vletěli znovu v podání Lékařů a firmě se daří tak jak tomu bylo všude kde jsme přišli B) Doufám, že naše skupina bohatých kulek bude držet ještě dlouho a budem lámat rekordy, prozatím díky za vše borci, jedeme dál







Dostali jste se až na samostatný konec mé vizitky, já doufám, že se Vám vizitka líbila a snad se shledáme ve hře Smile

Upravil Neophyte dňa 07.04.2020 20:15
MRSHLL
Tak 1. Bomba Vizitka ( vtipná, barevná a pěkná k počtení ) a za 2. Díky za označení a gratulce k výzu Díky..

PS: Sranda s tebou je taky velká :D a hlavně ve škole :D bum do oka TAM, míčem do ksichtu SEM :D :D :D Bude mi to brzo chybět.

Děvucha Kuba16oo Sex
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Neophyte
Nojono kubo, ty jsi jak magnet :D Ale díky Smile Ať se ti dále daří na SP i v RL Smile Díky
MaTy
Dobrá vizitka! :D Krásně propracovaná a vtipná to se mi líbí Smile.
Přeju hodně štěstí a ať ti to na SP vydrží nějakou tu dobu ještě Smile jelikož si skvělý hráč jak jsem poznal od mechanika.
Good luck jak v realu tak na SP
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
rikardo
Loadisko aka Tyson. :D :D
V prvom rade díky za označenie, cením si toho!
Srandy je s tebou kopec, že Tysonko aka červená rukavica :D :D Ak ti to vyjde u prihlasky tak to by bolo ešte viac TOP. :D ¨ds
Som rád že som ťa spoznal, nech sa ti darí jak v živote tak na SP.
img.tpx.cz/uploads/tysonwacup.jpg
:D :D
Neophyte
Citácia
Slonis napsal:

Loadisko aka Tyson. :D :D
V prvom rade díky za označenie, cením si toho!
Srandy je s tebou kopec, že Tysonko aka červená rukavica :D :D Ak ti to vyjde u prihlasky tak to by bolo ešte viac TOP. :D ¨ds
Som rád že som ťa spoznal, nech sa ti darí jak v živote tak na SP.
img.tpx.cz/uploads/tysonwacup.jpg
:D :D


Kámo s tebou taky kopec srandy :D Snad mi to výjde no, ale raději ještě počkám :D Nevím kdy jsi stihl mě vyfotit Sad :D


Citácia
_MaTy_ napsal:

Dobrá vizitka! :D Krásně propracovaná a vtipná to se mi líbí Smile.
Přeju hodně štěstí a ať ti to na SP vydrží nějakou tu dobu ještě Smile jelikož si skvělý hráč jak jsem poznal od mechanika.
Good luck jak v realu tak na SP

Díky maty jazyk Tobě taky hodně štěstí ;) :D
Nosferatu
Ahoj,
Vizitka pěkná o tom žádná. ;) červeno-bíla to je prostě Topka. Smile
Rozhodně se ti povedla a na druhou stranu bych chtěl poděkovat za označení nahoře mezi administrátory a také dole Smile Vážím si to Smile
No a jak to tak bývá, tak na konec pár slov k tobě. ;)
Proti mě mladý hráč, ale i přesto máš mojí důvěru a prakticky hned jsem věděl, že si ten post v mé firmě zasloužíš. Jsi starostlivý, rozumný hráč a také rád pomáháš druhým. ;) Takže přeji hodně uspěchu a doufám, že naše spolupráce bude ještě nějakou dobu trvat a ve firmě vydržíš. ;) A na konec ;) Hodně štěstí v životě. ;)
Geroj
Ja tie nadpisy furt do****m a oni to tak pekne zpracujú :D ja to nechápem, vizitka fakt úchvatná a na tomto webe vyniká na 1*, poznám ťa len z jednania a prídeš mi ako pohode týpek, nekonfliktný atď.
Nosferatu
Gerojko nebreč furt :D :D Ty nadpisy jsou boží. Jak tady tak i u mě. :D
Neophyte
Nosferatu:Já vlastně už ani nevím co bych měl napsat, děkovat bych ti musel až do ale lůja :D.. Ale každopádně díky za chválu, kterou tato vizitka dostala Smile

GeRoJ:Právě že naopak, udělal jsi ty nadpisy fakticky luxusně, přesně dle mých představ. Neumím si vlastně představit, jaké by mohli ještě být :D Každopádně děkoval jsem ti i na skype, ale poděkuji ti i nyní... Takže děkuji za tvou ochotu udělat mi ty nadpisy.. Jsem rád, že to šlo tak hladce, pro tebe asi ne, protože si s tím musel mít nervy :D Ale jednání bylo na 1* ;)
MADING
Ale Load :D no skvělej člověk poznal jsem tě teď ve firmě a vpoho a vizitká perfekto Good job! docela jsem se o tobě toho dozvěděl ale docela si mě nasral že jsi me neoznacil jako oblíbeneho :D hráče ale ne sranda zas tak se jěště nepoznáme jenom ať seti daří v životě a toje asi vše *Dobrá práce*
Salamoun
Pěkně zpracovaná vizitka, tu grafiku si robil sám? :D Pokud jo, tak mi hned děláš avatar. :D
Neophyte
Díky :D Omlouvám se, ale mezi ty nezapomenutelné hráče, jsem dával spíše ty z minulosti než z současnosti. Díky Smile
HrBeeeC
Super týpek, jsem rád, že jsi zase začal aktivně hrát. Konečně se vrací trochu inteligence :D
Rád pokecám, protože je o čem a bude o čem. Smile
Jo a díky za označení, ani nevím jak jsem si to vysloužil.. Sex?
Neophyte
Salamoun_SP - grafiku, nadpisy mi dělal geroj, kterému jsem moc vděčný.. Smile Já bych neudělal ani přes malování sluníčko :D
Neophyte
Original: Díky díky díky :D Asi to co jsi ty napsal o mě, tak jsi vystihl to co jsem chtěl napsat já o Tobě :D Jinač fakticky fajnový týpek :D Ať se ti daří
Borek_
dobrá vizitka supr hráč občas spolu písneme na SP jsi v pohodě myslím si že na AT určitě máš a jestli se tam dostaneš tak hodně štěstí jak na na SP tak i v RL
Neophyte
Díky díky Smile Jojo, nenylo by i od věci se více poznat Smile V tom bych neměl problém, samozřejmě tobě přeji taky hodně štěstí jak na SP tak v RL Smile ;)
Reggie_
Ahoj, ty nadpisy se mi moc líbí, tvoje práce?Smile Hráče Tě poznám, ty seš ta ku*va, co hopsá po warpu.:D Poprvý do řeči jsme se myslím dali, když ode mně nějaký Gomey chtěl koupit auto, který bylo půjčený ze salónu.:D Viz foto pro osvěžení :D
Každopádně ať se Ti daří v réalu, tak i ve hře.;)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Neophyte
Čauky :D Na toho chlapce nejde zapomenout.. I kdybych mu to objasňoval celý rok, stejně to je málo... Bohužel prostitutka už nejsem :D Ale tak po warpu skáču tak či tak jak o**** na ledě :D . Ani nevím co mám dělat za job :D Nyní to tak měním sem a tam. Každopádně, díky za chválu nadpisů. No co bych za to dal, kdybych uměl takto s grafikou :D Ale nejsou mé, ale Geroje, který fakticky s grafikou umí. Smile Každopádně díky, za popohnání do RL i do hry a tobě přeji to samé Smile Tak ať se ti daří regouši :*
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15