Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
♕ Redžíího Vizitka ♕
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Ahoj Reggie.

U teba mám tú výhodu že ťa poznám nielen ako admina ale aj hráča.

Spoznali sme sa v legendárnom gangu Wah Ching. Myslím že sme si sadli.Nikdy som s tebou nemal problém a to bude asi tým že si nekonfliktný typ.

Odkedy sa Wah Ching zrušil tak sme prestali byť v kontakte. Občas niečo prekecneme.Vizitka po grafickej stránke v pohodičke , dozvedel som sa o tebe celkom dosť.

Takže sa drž a zas niekedy na SP. Hi
ty klaunik #)
Reggie_
Díky moc chlapci moji. Kytka pro tebe Ameli, nemyslím si, vizitka na amatérský úrovni, nadpisy starý 3 roky. :D ale díkyčkooo
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
zorys
Very hnus'nt vizitka, jeden z lepších hráčů či dokonce adminů na SP, nejlepší meme partner. Memes number one

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Reggie_
Citácia
Zorocus napsal:

Very hnus'nt vizitka, jeden z lepších hráčů či dokonce adminů na SP, nejlepší meme partner. Memes number one

lit odpověď, srdíčka reakce pouze pro tuto událost kthx.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
popi
super admin a člověk, kamarád + má felcku, respekt u mě. hh Pivo
Reggie_
Citácia
PoPi napsal:

super admin a člověk, kamarád + má felcku, respekt u mě. hh Pivo

brm brm, nápodobně bráško, o prázkách jedem na pivo Relax
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Skylake
Přesouvám mezi hráče, přeji hodně štěstí v reálném životě! Drž se Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Bratek
No Rejžo, jak jsi psal na mé vizitce, sedli jsme si jak prdel na hrnec. Jen ať nám ta sranda vydrží rofl Dobře se starej o svý RS, jsou to krásný auta a nezapomínej na plnění pitného režimu půlnoční kávy!*PEPSI*
Ad4M_
Takže Redží,
Nejdříve se Ti musím omluvit, že jsem si to všiml až teď :D. No ale jdeme k věci. Vizitka luxus, nemám co vytknout. Jelikož jsme dvojčata, tak většinou se nám pohledy na věc shodují :D, takže doufám, že ještě si spolu zahrajem a pokecáme tak jako doteď. Hodně stěstí v životě i ve hře lásko :D Kamarádi.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Reggie_
Citácia
Bratek napsal:

No Rejžo, jak jsi psal na mé vizitce, sedli jsme si jak prdel na hrnec. Jen ať nám ta sranda vydrží rofl Dobře se starej o svý RS, jsou to krásný auta a nezapomínej na plnění pitného režimu půlnoční kávy!*PEPSI*

Starám se o ni jako o svoje dítě. Kytka pro tebe A neboj, povinně dodržuju!

Citácia
Ad4M_ napsal:

Takže Redží,
Nejdříve se Ti musím omluvit, že jsem si to všiml až teď :D. No ale jdeme k věci. Vizitka luxus, nemám co vytknout. Jelikož jsme dvojčata, tak většinou se nám pohledy na věc shodují :D, takže doufám, že ještě si spolu zahrajem a pokecáme tak jako doteď. Hodně stěstí v životě i ve hře lásko :D Kamarádi.

Tak to nevím, jestli ti odpustím, to si ještě rozmyslím. To je fakt, hlavně skoro pokaždý odpovíme ve stejný čas. :D Jasná věc, ségru jen tak neopustím, díky moc Adamko. B)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Kacka
Ahoj, já už tu sice komentář měla tuším v roce 2017 :D Ale pak si si mezitím dal pauzu, teď zase začal. Pěkná vizitka, líbí se mi, vše co podstatné tam je Smile Tebe znám hodně dlouho, nejlepší když jsi řešil ještě můj ban který byl neprávem :D Tolik hodin, děkuji ti za všechno, takže kdybys cokoliv potřeboval, napiš Smile
Reggie_
Ahojky, děkuji ti samozřejmě za (druhý) komentář. ;) Ano, na ten ban si pamatuji i přesto, že to je tak dloouho, ale už si nepamatuji, co přesně se dělo. :D A nápodobně, kdyby cokoliv, tak se ozvi. Smile
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Pandy
Přesouvám mezi nás, vítej "doma" *dancegirl*
Pink
Bohužel již není členem AT, a proto přesouvám zpět mezi vizitky hráčů. AT přišlo o člena, který si právem zaslouží Legendu SP, tak se tedy měj Redží. Pláču
destiny-
V at budes chybat, drz sa kamo Srdce
checkm8
Bude mi smutno po kvalitním adminovi yoursmiles.org/tsmile/tears/t2314.gif
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Tracy999b7d
Škodaaaa drž se Redží
Shadow__
AT prišlo o nejlepšího člena v AT, Drž se redži Sad
img.tpx.cz/uploads/vezniadminjaily.jpg
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 24