Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[NOMINACE] Rozhovory
SrdcomVychodnar
1)mlyny1717

2)112h

3) niekedy ani nevieme s kym hrajeme ... myslim si, ze tento rozhovor by mohol byt dost kvalitny, kedze jak sam hrac tvrdi hraje to len z nudy Smile


// Ondrah:
A důvod k rozhovoru? To, že hraje z nudy se mi fakt nezdá zajímavý, takže to nějak rozveď... A případně přidej kontakt.

//Mine:
Hráč je pre nás nezaujímavý + neboli dodržané podmienky nominácie (500h+). Z toho dôvodu
img.tpx.cz/uploads/nesuhlasmine.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:41
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
1) Eminem

2) 5475h

3) Dlhodobý hráč, 2x pôsobil na OA, doposiaľ s ním nikto rozhovor nespravil. Firmičkár a gangster zároveň, ma za sebou veľa uspešne zrušených gangov. Aby bolo jasné, nie je to real eminem.

4) Preferencia: Ondrah98

5) Kontakt: patkes77 (skype), SZ - klik

//HenDy:

S týmto hráčom je plánovaný rozhovor.

//HenDy:

Rozhovor hotový! Smile

img.tpx.cz/uploads/Publikovanerozh.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:41
Antihrdina
1) KerryCZE

2) Vûbec nevim :D

3) Mr. Nobody, Who is it?? Majitel webu. Týpek, na kterého můžeš poslat stížnost, že tě zabanoval, i když není oficiálně člen AT. Přítel ATomase, majitel portálu img.tpx, na který všichni nahráváme své screeny ze SP. Bez něho bychom ani důkaz nenahráli. Proste chtěl bych s nim rozhovor, jestli vůbec někdy na SP hrál, jeho vztah k ATomasovi, kdo je a co dělá. Bylo by to podle mě zajímavý.

4) nevim třeba Ondrah

5) kontakt ma na webu img. tpx, zkusil bych mu napsat tam

//HenDy:

Nepríde mi zaujímavé robiť rozhovor s niekým kto je len kamoš ATomasa. Ani nehrá na SP... Vedel by si nám dodať kontakt? Najlepšie skype.

//Qark: Praveze by to bylo něco jiného. Mohlo by to být o webu img.tpx apod, třeba o tom pravidlu ohledně zákazu nahrávání souboru bez autorských práv a všichni tam nahravame písničky. Kontakt jedině na jeho webu, skype nemám. Nebo se zkuste domluvit skrze ATomase.

//HenDy: Po dohode s kolegami sme dospeli k záveru. Je mi to ľúto, ale tento rozhovor zamietam. Pre neporozumenie zamietnutia ma kontaktuj v SZ.

img.tpx.cz/uploads/Zamietamrozh.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:41
asthenic
1) FUNREAL

2) Koho zaujimaju nahrate hodiny?

3) Bol dlhy cas v AT. Takmer nikto si ho nepamata. Pixelovi ukradol web/php (LOOL) a preto bol uvedeny na nejaky vymsleny "black list".

4) Kontakt absolutne nemam. Pravdepodobne ani nezonies.

// Ondrah:
Odpovím Ti tvými vlastními slovy, když jsem se Tě ptal, jestli bys Ty sám nešel do rozhovoru...
Citace
Takmer nikoho tam nepoznam a nikto nepozna mna, to je useless

Upravil/a Ondrah98 dne 12.08.2019 14:45
Pandy
Citace
Wery napsal:

1) Nick hráče kterého nominujete: Odrs_

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí) : 1550

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ ))

Tento hráč tu nemá ještě žádný rozhovor a myslím si, že za těch pár let co hraje si tu místo v rozhovorech zaslouží. Já ho znám nejen ze hry, ale i reálu a vím, že se dost orientuje v serverové ekomonice (někdy mi přijde, že je na prachy [sry bro :D], ale lepší sbírat prachy než bany).

Jeho pohled na server znám, ale ráda bych aby se podělil i s ostatními právě v rozhovoru. Dokonce má i žádost o post moderátora fóra a visí mu tam jako jediná, tak byc i mě zajímalo jaký z toho má pocity a zda i v tom časovém rozestupu od začátku náboru až po teď se jeho názor a snaha dostat se do AT nezměnil.

Skype : nevím jestli ho používá, protože já s ním komunikuju na FB, ale tak zkusím třeba se ozve kdyžtak SZ na webu

4) Preference žurnalisty: Ondrah98
(aby neřekl, že už není s kým dělat rozhovory :D )



// Ondrah:
Poprosil bych o informace o skypu. SZ na webu mám přijatých 2500/150 takže, tak se domluvím těžko.


Omlouvám se za pozdní reakci. Skype na nominovaného je : master.sp69
huDO
1) Nick hráče kterého nominujete: Tears

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí): 3442

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ )): Tears uz v minulosti jeden rozhovor mel, ale jiz neni uz dostupny. Proto bych bych se o tomto hraci dozvedel neco noveho a jestli se je to furt stejny trouba Mám tě rád
Kontakt skype btearssp

// HenDy:

Hráč o rozhovor nemá záujem. Bohužiaľ, zamietam.

img.tpx.cz/uploads/Zamietamrozh.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:42
destiny-
1) snowdev
2) na všetkých účtoch cez 3 000 hod.
3) dlhodobý hráč ( 2012 ) ktorý sa pohybuje v g systéme. Pre viacerých je možno neviditeĺný , ale verte že tento chalan dokáže zo seba dostať viacej ako nejaky jožko x). Taktiež nebojí sa povedať pravdu a pozerá sa na veci tak ako sú. Má na veci svoje vlastné rozumné názory, preto si myslím, že sa hodí do rozhovoru.

discord - snowdev#3951
preferencie - Mine / HenDy

//HenDy: Ok, ja to teda asi beriem, hráčovi sa ozvem.

//HenDy: Rozhovor je teda plánovaný.

//Chain_: Tak si ten rozhovor spravím sam Smile

//HenDy: Rozhovor publikovaný!
img.tpx.cz/uploads/Publikovanerozh.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:42
Jopo_
1) Nick hráče kterého nominujete: Minsk.

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí): 1400

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ )): Pohode týpek, kamarát a biznisman na SP, v tom mi príde zaujímavý.

//HenDy: Hráč je pre nás nezaujímavý na rozhovor.

img.tpx.cz/uploads/Zamietamrozh.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:43
Quaid
1) Jiry


2) přesně nevim, ale dost


3) Dlouhodobý hráč a gangster a také nynější moderátor. Mě osobně by zajímalo, jaký má názor na server a konkrétně na GS hráč z roku 2013. Kontakt mám jen fb, ale ten tu dávat nebudu, takže SZ web a nebo přímo pm na serveru

//Chain_: Dajme tomu, že ho spravím. Pošli mi do SZ discord alebo nejaký iný kontakt. Nebudem nikde hľadať na niekoho kontakt. Ty ako nominujúci ho mas dodat. Ked ho dodas nemam problem ho spravit.

//Chain_: Kontakt už mám Smile Keď budem mať čas ja alebo niekto s kolegov tak rozhovor bude spracovaný a publikovaný.

//Chain_: Rozhovor je publikovaný ;) Rozhovor najdeš tu.
Upravil/a destiny- dne 01.02.2020 22:51
Disco
1) Nick hráče kterého nominujete Yoistik

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí): 5869

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ ))

Je to dlouhodobej člen admin týmu, hraje dýl jak polovina žurnalistů proto může poskytnout názory, co mají nějakou hodnotu a může z nějakého pohledu zhodnotit jak se SP vyvíjí. K tomu se pojí i to, jestli se posouvá SP dopředu či naopak zaostává a kde. Může posoudit věci jak z AT pohledu, tak z hráčského - komunita apod.

PS: získává tu výhodu neznalý žurnalista, který tu dobu nezažil, jelikož se může lépe doptat na informace, které ho osobně zajímají. ;)

Dále je to Správce akci a vzhledem k tomu, že je to dlouhodobý hráč může zhodnotit akce opět od minulosti až po dnes, co naopak chybí, v čem je SP lepší než dnes v akcích nebo naopak kde se v akcích dělají chyby. Popřípadě se dá zaměřit na plánující velké akce v budoucnu.

Vzhledem k tomu, že jsem poskytl 2 témata kterých se chytit a můžete je dál rozvést podle odpovědi nominovaného, tak si myslím že víc netřeba. Dobrý žurnalista si dokáže poradit a rozhovor dovést do konce.

PS 2: Témata jsem vymýšlel asi 10 minut, jen tak pro info. Smile

Kontakt: http://superparba.eu/profile.php?look...okup=23421, je tam i Skype.

Není zač. Smile

//HenDy: Ja Ti ďakujem za vymyslené témy a ja sa skúsim Yoistika opýtať a uvidím, čo mi povie, no každopádne ja mám na pláne najprv 2 ľudí skôr ako Yoistika takže keď tak to poviem Minemu alebo Chainovi.

//Czech
Ahoj,
děkujeme Ti za informace k rozhovoru. Tady to uzavřeme a vyřešíme to v nové nominaci na Yoistika. Lock!
Upravil/a Czech_ dne 28.04.2020 22:51
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

LarGix_
) Nick hráče kterého nominujete: Minsk.

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí): 1400

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ )):
zdravim
na rozhovor mi uz dlhsie napadal hrac Minsk. s ktorym sa aj nejaky ten piatok poznam a viem ze ma dobry prehlad co sa tyka nemiek o com by aj formou tohto rozhovoru mohol prezradit caro svojho uspechu, ako ma 8 nemiek sice neni su na jeho acc vsetky ale vie sa ktore su tie jeho zaroven aj okrem nemiek by som povedal ze aj celkom dobre by mohol pomoct zacinajucim hracom s nemkami a aj jeho pohlad ako dlhsie hrajuceho hraca by mohol byt zaujimavy co si o serveri mysli preto mi pride zaujimavy na rozhovor dufam ze tento krat pri rozpisani o nom uz aj pre vas bude zaujimavy hrac o rozhovor ako hraci ktory boli menej zaujimavy a rozhovor sa nimi robil dakujem
kontakt : asi na serveri sz si s vami vymeni.

//HenDy: Rozhovor je s hráčom plánovaný.

//Czech:
Ahoj,
rozhovor se plánuje.

//Hendy:
Zamietnuté.
Upravil/a Hendy dne 18.12.2021 13:35
zorys
1) Nick hráče kterého nominujete : filajz.

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí) : 1058h

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte : Určitě ho seženete někde na webu, když ho kontaktujete do SZ. Důvod je snad jasnej, v gang systému je dlouho a zároveň je jeden ze 3 lidí, kteří dominují již 3. gang akci v řadě, všechny gang akce byl v gangu, který vyhrál o tolik bodů, že měli víc, než ostatní gangy dohromady.

Chtěl bych vidět jeho názor vůči Jiryho rozhovoru, protože je tam dost věcí, co jsou totální lži a blbosti a myslím si, že zrovna filajz by to okomentoval nejlíp, není tu nikdo, kdo by byl tak dominantní v GS jak ta trojice, do které patří i filajz. Dál si myslím, že má docela dost znalostí ohledně módu a jeho minulosti, byl dřív tester, permabanovaný. Jednoduše si prošel vším a myslím si, že může mít objektivní názor na hodně skutečností, co se právě na SP dějí.

x) zorys

//Chain_: no tak túto rybu si beru na starost ja x). Ved predsa sme velmi dobry friendi žejo Smile ;) Ale predom ta upozornujem, že nebudem robit reakciu na jiryho rozhovor. Predsa len nato ma kazdy iny nazor a nechcem aby niekoho nazor sa na silu strkal ostatnym.

//Czech:
Ahoj,
bohužel hráče si nikdo z aktuálních žurnalistů nechce vzít.Lock!
Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:45

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
reinz
1) Nick hráče kterého nominujete: Disco

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí): nevím, asi 3k? tipuju

3) Vaše vyjádření (důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt): Nedávno opustil AT, ve kterém působil na několika funkcích a nyní se vysmívá ATomasovýmu anticheatu etc. Nominuju ho hlavně kvůli tomu, že chci "slyšet" jaký je jeho pohled na server/AT/cheating atp. Jelikož byl v admin teamu, tak toho ví určitě víc, než obyčejný hráč a protože už tam není, tak byl bych rád, kdyby o tom otevřeně promluvil.
Reaguju na komentář od Wery -
Citace
Wery napsal:
Kdo byl v AT tak ví jak se věci mají a jaký na to všechno mají pohled. Viz třeba Disco.


Kontakt nemám, ale určitě ti ho někdo / on sám poskytne v sz.

preferovanej žurnalista: Destyni

//Chain_: Hotovo kámo

//Czech
Ahoj,
Rozhovor je publikovaný, nalezneš ho ZDE v tomto příspěvku. Lock!
Upravil/a Czech_ dne 06.05.2020 00:56
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Kacka
1)Yoistik

2) 6239

3) Je to dlouhodobej člen admin týmu, tak mě zajimá jak se dostal do GS a jestli stále jezdí jako kdysi. CO si myslí o dnešní komunitě na SP, a jestli se spíš věnuje firmám a nebo patří do GS aktivně stále. A po jaké době se dostal na OA a pak na ADMINA a ještě k tomu na SA, dělá skvělé akce, taky se vyzná na webu, že tu byla diskuze o tom, že by měl být nový web, jestli by to tak chtěl, co ho po takový době nejvíc na tom SP baví. A jestli neplanoval někdy končit, jelikož s ním rozhovor ještě nikdy nebyl, tak bych ho ráda viděla.

Kontakt: Skype - yoistik24, nebo SZ web nebo ve hře.

Druhý na rozhovor a dobrý kandidát.

1) Baseball

2) 3500

3) Člověk, co byl kdysi v AT tak by mě zajímalo proč skončil a co ho vedlo k tomu, se znovu vrátit, jestli nějaké vzpomínky nebo něco takového, jaký má pohled na server v dnešní době a na dnešní komunitu, jestli by se časem chtěl i do AT vrátit.

Kontakt: Skype - Filiph886 nebo na serveru.

//Shack
Hracov kontaktujeme a zistime ci maju o rozhovor zaujem. Keby prijali, tak rozhovory urobi Czech. Taktiez dakujeme za nominacie Hi

//Czech
Ahoj,
1) Rozhovor je publikovaný, nalezneš ho ZDE v tomto příspěvku.
2) Rozhovor je publikovaný, nalezneš ho ZDE v tomto příspěvku.
Lock!
Upravil/a Czech_ dne 19.07.2020 14:45
Gameluner
1) Nick hráče: Domes

2) Jeho nahrané hodiny: 6400

3) Důvod: Dlouhodobý a kvalitní administrátor, v AT je nějaké 4 roky, prošel si helperem, administrátorem, správci ztrát, podvodů, crew. Myslím si že to je člověk, který si rozhovor zaslouží. Sice tu jeden má, ale ruku na srdce, kvalita rozhovorů před 3 lety a teď je výrazně jiná. Zajímal by mě pohled na SP ze strany dlouhodobého administrátora, pohled na komunitu, cheatery... Jednoduše na to všechno, v čem se denně pohybuje.
Jeho osobní život mě nezajímá protože žádnej nemá, stejně jak já. Kappa
Kontakt má ve svém profilu (klik).

//Shack
Rozhovor je naplanovany. Dakujeme za nominaci.

//Czech
Ahoj,
rozhovoru se ujal žurnalista Mine.

//Shack
Po dlhej dobe je rozhovor vydaní. Správně
Upravil/a destiny- dne 27.06.2020 00:03
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Diana
1) Krowky
2) Mam pocit, ze viacej nez 2000
3) chcem rozhovor len na temu ( teda ziadna realita, virtualita, jak zacal hrat.. ) admin team, co si mysli, nazor na byvalych kolegov, dovod ochodu, proste AT, v uvode ked tak ho mozte vy predstavit najlepsie, ze to bol hlavny admin atd.. Je mi to jedno, len na tento typ prosim spravte rozhovor, dakujem.

// Shack

Rozhovor uz je spraveny. Najdes ho tu.
Upravil/a destiny- dne 29.04.2020 22:17
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Czech_
Vážení čitatelia,
dnešným dňom sme aktualizovali pravidlá a osnovu, ktoré budú platiť pri nominácii hráčov na rozhovor.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Gameluner
Bylo mi řečeno, že již na SP nehrají lidé, kteří by k tomu měli co říct a když už, tak že už rozhovor mají... Myslím si opak a pár vám jich sem hodím. Nebudu vyplňovat preferovaného žurnalistu, nepreferuji nikoho, je jen na vás jak, jestli vůbec, se s tím poperete, takže jestli vám to v osnově chybí, domyslete si tam "Nikdo". Neznám stanovisko k návrhu na rozhovor ani jednoho z níže uvedených, jde jen o nominaci - nápad.
_____________________________________________________________________________________________________

1) Nick hráče: Wery

2) Kontakt na daného hráče: Myslím, že toto sem dávat ani nemusím, protože na ni jako na hl. webu všichni kontakt mít musíte i beze mě, ale pokud ne, tak si vyberte v jejím profilu (klik).

3) Co Vás o hráči zajímá: To je těžké takhle napsat, dřív tu někde už měla jeden rozhovor, ale to je 4-5 let zpátky, takže se názory asi dost změnily a myslím, že po takové době v AT nám má k serveru a hráčům celkově co říct, jaká je spolupráce s ATomasem, baví ji po takové době vůbec pořád adminování a server?
_____________________________________________________________________________________________________

1) Nick hráče: Bratek

2) Kontakt na daného hráče: Discord má uveden v profilu (klik), o jiné možnosti kontaktovat ho se musíte domluvit přímo s ním.

3) Co Vás o hráči zajímá: Coby starý hráč, který se po nějaké době vrátil na server, má určitě co říct k dnešní situaci na serveru celkově. Na webu jsme ho mohli zaznamenat všichni, za mě má tento člověk dost zdravé názory a rozhovor s ním by mohl být velmi čtivý. Celkově porovnání dřív × teď je o subjektivním názoru, ale u tohoto člověka mě vážně zajímá, v čem se podle něj server posunul dopředu, v čem případně zamrzl, zajímá mě jeho názor na věc.
_____________________________________________________________________________________________________

1) Nick hráče: Tears

2) Kontakt na daného hráče: Skype, který je pro vás asi nejpohodlnější, má uveden v profilu (klik).

3) Co Vás o hráči zajímá: Jakožto asi nejvíce aktivní vývojář, vyjadřující se k enormnímu množství návrhů a chyb, by mohl být zajímavým člověkem na rozhovor. Vidí víc než kdo jiný do interního fungování celé SP. Baví ho to, co dělá? Jsou lidi, jejichž návrhy ho zrovna netěší číst, i když musí? Takové otázky mě napadají, celkově jsme asi všichni videli, že se ne zrovna kladně vyjadřuje k chybám hlášeným jedním konkrétním hráčem, jelikož neobsahují dostatečný popis, hráč pak ještě napíše, že je pouze jeho neschopnost chyby vyvolat, ačkoliv sám videa chyb dodat odmítá. Patří i toto k jeho práci? Neodrazuje ho to? Celkově by mě zajímal tento typ otázek, protože odpovědi by mohly být možná i překvapující.
_____________________________________________________________________________________________________

//Czech:
Ahoj, děkujeme za nominace. Hi
Bod 1: Wery o rozhovor zájem nemá.
Bod 2: Rozhovor publikovaný. Nalezneš ho ZDE.
Bod 3: Hráče kontaktujeme a zeptáme se ho, zdali má zájem o rozhovor.
Upravil/a Czech_ dne 29.06.2020 20:10
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Jertn
1) Petrys (Bully)

2) skype: Petrys nene (obrazek ježíška a nápis: petko god)

3) Jak všichni známe Petra, je mnohými hráči a dokonce i administrátory již dlouho dobu nenáviděn a dnes je na serveru považován za jednoho z nějvětších šprýmařů na serveru. Zajímalo by mě, kdy se stal ten zvrat a proč. Dřív byl hodný gangster a dokonce i jedno z prvních OAček, potom se ale něco stalo a petryse začali považovat za zlěho hráče, který jen provokuje, kazí požitek ze hry a ze všeho si dělá legraci. Jak řikám, zajímala by mě jeho story na super pařbě.

4) Nechám to na vás.

//Czech:
Ahoj, Hi
rozhovor je publikovaný ZDE. Děkujeme za nominaci. Lock!
Upravil/a Czech_ dne 07.07.2020 15:30
Maxgustin
1) Jertn (Jerry)
2) Skype: jertn.cze1
3) No určitě známe našeho ex administrátora, který si již prošel skrz AT od OA až po admina, kde následně skončil až v banlistu a zajímal by mě jeho aktuální pohled na AT + co si tak aktuálně myslí, dělá ve volném čase šéfis.
4) Nechám to na vás

//Hendy:
Rozhovor je plánovaný, viď nominácia od blackdomi.
Upravil/a Hendy dne 17.12.2021 10:57
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15