Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka eS_íííčko [EDIT 08.12. 2021]
eS_
Citácia
Dush3yo napsal:

Krásná vizitka, hlavně když si jí teď upravíš a hodíš tam ty moje nadpisy, děkuji ti převelice za označení Kytka pro tebe

Děkuju moc, vizitka je fakt super, boží nadpisy, fakt díky moc, že sis dal tu práci a udělal mi to, jsi nejlepší!
MaTy
Sice jsem až posledním místě ve friendlistu, ale díky za označení oblíbeného administrátora, jsem rád, že si někdo vzpomene. Vizitka se mi líbí, k tobě jsi super týpek, dobrej pokec, jen občas zapomínáš na rozhovor. :D Měj se pěkně.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
eS_
Citácia
MaTy napsal:

Sice jsem až posledním místě ve friendlistu, ale díky za označení oblíbeného administrátora, jsem rád, že si někdo vzpomene. Vizitka se mi líbí, k tobě jsi super týpek, dobrej pokec, jen občas zapomínáš na rozhovor. :D Měj se pěkně.
diky za nazor kámo btw "zapomínáš na rozhovor - říká MaTy, 2k18" :FDD
Reggie_
miláček :D :D díky za označení brácho, seš nejlepší, vizitka v topu Relax
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
eS_
Citácia
Reggie_ napsal:

miláček :D :D díky za označení brácho, seš nejlepší, vizitka v topu Relax
Díky za koment a za názor, cením. Ty jsi taky nejlepší zabiják, s nejlepším autem!! :D užívej života, kamarade!
Lukin_
Zdravím tě,

vizitka pěkná, hodně jsem se dozvěděl :D třeba to, že jsi měl PBAN :D to ani nevim...obsah super, nadpisy vypadají pěkně Smile
Na serveru tě registruju, ale nebavíme se, takže nemohu posoudit, jaký jsi. To nic nebrání tomu, abychom se poznali.
Hodně štěstí jak v SP, tak hlavně v reálném životě.

Lukin2000
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
eS_
Citácia
Lukin2000 napsal:

Zdravím tě,

vizitka pěkná, hodně jsem se dozvěděl :D třeba to, že jsi měl PBAN :D to ani nevim...obsah super, nadpisy vypadají pěkně Smile
Na serveru tě registruju, ale nebavíme se, takže nemohu posoudit, jaký jsi. To nic nebrání tomu, abychom se poznali.
Hodně štěstí jak v SP, tak hlavně v reálném životě.

Lukin2000

Ahoj, díky za koment a za názor. Taky tě sem tam vidím v chatu ale jak říkáš, neznáme se ale klidně se muzem poznat! :D
vajcak
Čau NoŠtek

Vizitka pekná nech sa darí na SP aj RL
eS_
Citácia
DrbaS_ napsal:

Čau NoŠtek

Vizitka pekná nech sa darí na SP aj RL
cc nos díky tobe taky
Kacka
Tak jsem ti prý měla okomentovat vizitku tady ten komentář máš :D
Vizitka pěkná nadpisy taky DUsheyo umí :D Já vím,že bydlíš v Ústeckém Kraji, vlastně kousek ode mě :D Což ze SP Těch pár lidí bude, hlavně ať se ti daří v reálu! Smile
eS_
Citácia
Kacka1997 napsal:

Tak jsem ti prý měla okomentovat vizitku tady ten komentář máš :D
Vizitka pěkná nadpisy taky DUsheyo umí :D Já vím,že bydlíš v Ústeckém Kraji, vlastně kousek ode mě :D Což ze SP Těch pár lidí bude, hlavně ať se ti daří v reálu! Smile

Jojo, diky za koment, jsem rad, ze se ti líbí. Jo, mame to k sobe +-30km což neni tak hrozný. Děkuji, tobe at se taky daří a drž se
Majky_
Vizitka pěkná, hodně info, známe se už nějakej ten měsíc a upřímně jsem zapomněl odkud :D Jsi v pohodě, problém a Tebou nemám a jsi snad druhej na SP, co mě označil ve vizitce :D
Všichni kámoši jak hrom, ale ve vizitce mě neoznačili :D
Ať se Ti daří Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
eS_
Citácia
Majky_ napsal:

Vizitka pěkná, hodně info, známe se už nějakej ten měsíc a upřímně jsem zapomněl odkud :D Jsi v pohodě, problém a Tebou nemám a jsi snad druhej na SP, co mě označil ve vizitce :D
Všichni kámoši jak hrom, ale ve vizitce mě neoznačili :D
Ať se Ti daří Smile

Jsem rád, že se ti líbí, je pravda že se známe delší dobu. Myslím, že jsem se začli bavit na sp, pak jsme dali tsko a šlo to dál. Pravej kámoš se pozná. Děkuji, tobě at se daří taky. :-D
Diana
Čau.
Vizitka je pekná, ľúbi sa mi, tie nadpisy tiež cool.
Čo sa mi nepáči je to, ako si sa bezdôvodne ku mne zachoval, ale mne to pripadá ako potreba zaujať, potreba zapadnúť medzi ostatnými, aby si vyzeral cool pred ostatnými, ako ma poňižuješ, no ja ani neviem kto si, pretože ty si na mňa len tak s tým vyšiel, prvý krát som ťa videl, takže mi bolo jasné o čo ti ide ( hore som už spomínal o čo )
Prajem ti veľa šťastia pri hľadaní rozumu. Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
NeiT
Zdravím,
Vizitka pěkná, líbí se mi nadpisy nijak to není přeplácané prostě vizitka taková, jaká má být Smile Sice tě moc neznám jen z vidění na serveru, ale určitě jsi v pohodě. Smile Hodně štěstí na SP a i v Realu Smile
eS_
Citácia
Rich napsal:

Čau.
Vizitka je pekná, ľúbi sa mi, tie nadpisy tiež cool.
Čo sa mi nepáči je to, ako si sa bezdôvodne ku mne zachoval, ale mne to pripadá ako potreba zaujať, potreba zapadnúť medzi ostatnými, aby si vyzeral cool pred ostatnými, ako ma poňižuješ, no ja ani neviem kto si, pretože ty si na mňa len tak s tým vyšiel, prvý krát som ťa videl, takže mi bolo jasné o čo ti ide ( hore som už spomínal o čo )
Prajem ti veľa šťastia pri hľadaní rozumu. Smile
Zdar, to že neznáš ty me, jeste neznamená, že já neznám tebe. Jednou jsi mi naprášil kamarada za hloupost a on za to zaplatil tolik, kolik si vubec nezaslouzil. Neurazim te, abyxh zapadl do party "normie" hoven na sp. Mám okruh svých lidí, znám ty lidi, dobře vim, kdo mi kreje zada, stejne jako vim na koho si dát bacha. Rozum bys mel dostat spíše ty kvuli tomu, jak tu hru bereš. Dík za názor, vážím si toho. Pokud si budeš stále myslet, že se snažím za padnout, mýlíš se, já pouze soucítím s lidma, který mam rad a když je k ním nekdo krysak, tak má problém i semnou.
eS_
Citácia
NeiT napsal:

Zdravím,
Vizitka pěkná, líbí se mi nadpisy nijak to není přeplácané prostě vizitka taková, jaká má být Smile Sice tě moc neznám jen z vidění na serveru, ale určitě jsi v pohodě. Smile Hodně štěstí na SP a i v Realu Smile
Ahoj, diky za koment, jsem rád, že se libi. Tobe taky hodne štěstí a neni problem se poznat Pivo

Sloučené 13.09.2020 15:22:
Vizitka aktualizovaná + jsem připsal nějaké lidi
Upravil eS_ dňa 13.09.2020 15:22
JeziSeK
eS_ já tam chybím :D :D
eS_
eS_ já tam chybím :D :D

Ty jsi na so novej proto tam chybis kamo :D
Pink
Zdravím,

vizitka celkově přehledná a pěkná, nadpisy vypadají také dobře. Dále děkuji za označení, jak nahoře v oblíbených Administrátorech, tak i dole v oblíbených hráčích na SP. Také patříš u mě mezi ty se kterými se nějakou už delší dobu znám a mám v nich nějakou důvěru. Jinak vlastníš firmu Yakuzy, což je jeden z mých nejoblíbenějších zaměstnání na serveru, tak snad ti ještě dlouho vydrží. :D

S pozdravem, Pink. Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
10 Hlasov
56%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
11%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
22%
Ne
2 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19